ODSZKODOWANIA ZA LOT
Kilka godzin spędzonych na lotnisku, bo odlot Twojego samolotu był opóźniony? Odwołano Twój lot i ważne wydarzenie rodzinne czy biznesowe Cię ominęło? A może odmówiono Ci wejścia na pokład, bo sprzedano więcej biletów niż jest miejsc w samolocie? Bez względu na rodzaj zdarzenia pomożemy Ci odzyskać należną kwotę odszkodowania. To proste – w zależności od czasu opóźnienia i długości trasy lotu możesz uzyskać do 600 EUR. Jeśli lecieliście z rodziną czy przyjaciółmi odszkodowanie przysługuje każdemu z Was.

ODSZKODOWANIE ZA WAKACJE
Oferty biur podróży wydają się idealne dla Ciebie czy Twojej rodziny. Piękny hotel, czysty basen, pyszne jedzenie. Jednak na miejscu okazuje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej… a biuro podróży nie chce z Tobą rozmawiać. Czas działa tu na Twoją niekorzyść – masz 30 dni na złożenie reklamacji, więc nie zwlekaj, opowiedz nam o tym już dzisiaj i odzyskaj zwrot poniesionych kosztów za te warunki, które okazały się niezgodne z umową. W zależności od tego jak bardzo oferta odbiegała od stanu faktycznego, możesz odzyskać nawet 100% zapłaconej ceny.

ODSZKODOWANIE ZA BAGAŻ
Zagubiony lub opóźniony w trakcie międzynarodowej podróży lotniczej bagaż jest przyczyną wielu komplikacji i niepotrzebnego stresu. Pamiętaj, że przewoźnik lotniczy jest odpowiedzialny za powierzony bagaż. Jeśli masz zgłoszenie zagubienia lub zniszczenia bagażu (dokument PIR) i posiadasz paragony lub faktury potwierdzające zakup niezbędnych rzeczy, zrekompensuj swoją stratę i uzyskaj zwrot poniesionych wydatków do 1000 SDR (ok. 5500 PLN) albo do zadeklarowanej przewoźnikowi lotniczemu wartości bagażu.