WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW
Oferujemy usługi wynajmu pojazdów osobowych. Nasza wypożyczalnia samochodów świadczy usługi na najwyższym poziomie. Wynajem aut w naszej firmie to profesjonalne podejście do klienta i niezawodność pojazdu. Dbamy o ich serwis i kontrolujemy samochody pod względem technicznym i wizualnym.

Posiadamy bogatą ofertę wypożyczalni, zapewniamy wynajem aut na okres krótkoterminowy oraz średnioterminowy. Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu z limitem lub bez limitu kilometrów. Zapewniamy auta zastępcze w klasie B,C oraz D.

Usługi z zakresu wynajmu pojazdów osobowych świadczymy na najwyższym poziomie. Samochody w naszej flocie objęte są pełnym ubezpieczeniem z zakresu OC, AC i NNW, zawsze sprawne technicznie, czyste i gotowe do jazdy!

Pracując 24h przez cały rok umożliwiamy wydania i zwroty pojazdów również w święta. Nasz telefon jest zawsze aktywny, dzięki czemu możesz na nas liczyć w każdej sytuacji. Z doświadczenia wiemy, że nic nas nie zaskoczy. Określony wcześniej termin użytkowania samochodu może zostać przedłużony telefonicznie, a nasze rozliczenie będzie jasne i klarowne. Podczas wydania i zwrotu samochodu stosujemy protokół zdawczo – odbiorczy dla każdej ze stron, dzięki któremu możesz być pewien, ze traktujemy cię fair! Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty!

WYNAJEM POJAZDU Z OC SPRAWCY
Wypadek albo kolizja skazują właścicieli samochodów na korzystanie z taksówek lub komunikacji miejskiej przez czas trwania naprawy auta. Będąc uczestnikiem zdarzenia drogowego, na skutek którego dochodzi do uszkodzenia samochodu, warto wynająć samochód zastępczy. Jego koszt zostanie opłacony z ubezpieczenia OC sprawcy.

Dzięki wypożyczeniu samochodu zastępczego z OC sprawcy możesz bez problemu dojeżdżać do pracy, odbywać podróże służbowe czy wyjechać na wakacje. Wysoka klasa oferowanych samochodów zapewni wygodę jazdy. Nasza oferta kierowana jest do mieszkańców województwa pomorskiego.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu 506-340-760