Jeśli myślicie o możliwościach rozwoju, osiąganiu ponadprzeciętnych dochodów oraz posiadacie odpowiednią motywację do pracy – to najprawdopodobniej przeglądacie właściwą ofertę.

Atrakcyjny system wynagrodzeń, czas pracy dostosowany do Państwa oczekiwań, fachowe szkolenia – to wszystko co może zaoferować Pomorska Fabryka Odszkodowań, z którym być może za niedługo zaczniecie współpracę !!!

POMORSKA FABRYKA ODSZKODOWAŃ z siedzibą w Starogardzie Gd. niczego nie sprzedaje, wręcz przeciwnie – pomaga osobom poszkodowanym w niesieniu wszechstronnej i profesjonalnej pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych i odzyskiwaniu należnych odszkodowań.

Jesteśmy firmą oferującą najwyższą jakość usług, kierując się w swojej działalności wyłącznym dobrem klienta. Naszym celem jest stać się dominującą firmą na rynku odszkodowań na terenie woj. podlaskiego oraz Polski północno – wschodniej, poprzez stworzenie rozpoznawalnej marki, zmieniając przy tym dotychczasowy wizerunek agenta w osobę o wysokim statusie społecznym i majątkowym. Nasi przedstawiciele /konsultanci/ będą dumni z pracy w naszej firmie.

Osobom zdecydowanym na współpracę oferujemy przeszkolenie w przedmiotowym zakresie, zapewniamy materiały zawierające kompendium wiedzy i niezbędną do pracy dokumentację, fachowe porady, cykliczne szkolenia, całodobowy kontakt z prawnikami firmy w sprawach wymagających bezpośrednich konsultacji.

ZAPRASZAMY !!!